Mikołajki w Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko” w Opatówku

Ho ho ho! W dniu 6 grudnia 2022 r. Święty Mikołaj swoją trasę rozpoczął od Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko” w Opatówku, aby wręczyć dzieciom prezenty i wywołać na ich twarzach uśmiech. Radosne oczekiwanie umiliło wspólne kolędowanie.

Dzieci przygotowywały się na przyjęcie tego bardzo wyjątkowego gościa. Atmosfera w Świetlicy była bardzo świąteczna. Oprócz otrzymania prezentów, na dzieci czekały atrakcje mikołajkowe w postaci wspólnych zabaw i poczęstunku.

Do wychowanków przybył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania osobliwego gościa, przekazały okolicznościowe laurki z przepięknymi osobistymi życzeniami. Święty Mikołaj obdarował milusińskich prezentami i dobrym słowem. Spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, gdyż Święty Mikołaj był dostojnie pełniony przez aspiranta Łukasza Michalaka asystenta zespołu prewencyjnego Komisariatu Policji w Opatówku. Z pewnością ten dzień na długo zapisze się w pamięci milusińskich. Od dziś Pan Policjant Łukasz Michalak na zawsze pozostanie Najlepszym Świętym Mikołajem, Przyjacielem Świetlicy godnym zaufania.

Wspólna biesiada upłynęła przy śpiewaniu kolęd z pomocą Krzysztofa Dziedzica Sekretarza Gminy Opatówek.

Serdecznie dziękujemy Panu Bogdanowi Kozaneckiemu za ufundowanie świątecznych paczek dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko” w Opatówku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pełnych radości i uśmiechu na dziecięcych twarzach.

Print Friendly, PDF & Email