Antyprzemocowa linia pomocy SEXED.PL

Szanowni Państwo, 
25 listopada nasza fundacja SEXED.PL uruchomiła antyprzemocową LINIĘ POMOCY SEXED.PL – specjalną linię telefonicznądla osób uwikłanych w przemoc w związkach i intymnych relacjach.
Pod numerem telefonu 720 720 020 osoby uwikłane w przemoc mogą otrzymać specjalistyczną pomoc i wsparcie psychologiczne. Nasze działania kierujemy do osób doznających przemocy, stosujących przemoc oraz świadków przemocy. 
Od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20 pod numerem 720 720 020 oraz na czacie na www.sexed.pl dużury pełnią psychologowie_żki, doświadczeni w przeciwdziałaniu przemocy i interwencji kryzysowej.
Nadzór nad linią pełni psycholożka i seksuolożka Anna Ciucias. Wsparcie jest anonimowe i bezpłatne, płaci się jedynie za koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Linię pomocy SEXED.PL promujemy poprzez kampanię spotów filmowuch.  W kampanię zaangażowali się znakomici aktorzy: Tomek Włosok, Jakub Gierszał, Julia Wieniawa, Marta Nieradkiewicz czy Masza Wągrocka. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problem przemocy w związkach oraz zachęcenie ludzi do niesienia pomocy.


Kampanię filmową mogą Państwo obejrzeć pod tutaj:https://www.youtube.com/watch?v=WjPPLCkTjFA
https://www.youtube.com/watch?v=yTiV3LpPA9Q
https://www.youtube.com/watch?v=4M6Ogjs5G30
Więcej informacji pod linkiem: https://sexed.pl/projekty/antyprzemocowa-linia-pomocy-sexed.pl

Print Friendly, PDF & Email